HARAÇÇI YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR
Reklam

HARAÇÇI YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Haraççıspor yönetimi ve futbolcular Şenollar Et Lokantası Köfte Salonu’nda sezon öncesi bir toplantı düzenledi.

HARAÇÇI YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Haraççıspor yönetimi ve futbolcular Şenollar Et Lokantası Köfte Salonu’nda sezon öncesi bir toplantı düzenledi.

Reklam
HARAÇÇI YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR
16 Şubat 2017 - 01:35
Reklam

Haraççıspor yönetimi ve futbolcular Şenollar Et Lokantası Köfte Salonu’nda sezon öncesi bir toplantı düzenledi. Toplantı da geçen sezon değerlendirilirken yeni sezon ile ilgili yapılması gerekenler konuşuldu.

 

“Aileler çocuklarını spora yönlendirsinler”
Toplantı da Haraççıspor Başkanı Mustafa Çakmak gençlerin spora kazandırılması gerektiğini vurgulayarak, “Gençlerimiz geleceğimizin teminatı olduğu için ve gençlerimizi sevdiğimiz için onları spora kazandırmak adına çalışmalar yapıyoruz. Gençliğimiz elden gitmek üzere. Onlara bir şey kazandırmamız lazım. Bunun için toplum olarak birlikte bir şeyler yapmamız lazım. Sadece Mustafa Çakmak olarak değil, hep birlikte canla başla çalışmamız lazım. Özellikle uyuşturucu konusunda gençlerimiz korunmalıdır. Bu da spor ile mümkün olacaktır. Aileler çocuklarını spora yönlendirsinler. Tekvando olur, voleybol olur, futbol olur, güreş olur herhangi bir spor dalıyla ilgilenmelerini sağlasınlar. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan ancak ve ancak bu şekilde uzak tutmamız mümkün olacaktır” diyerek ailelere seslendi.

 

“Yapılacak olan takviyelerle daha iyisinin olacağını düşünüyorum”
Haraççıspor Teknik Direktör Saadettin Kaya ise yeni sezonda daha başarılı olacaklarına inandıklarını belirterek, “Yeni sezon öncesi bir toplantı yapalım dedik.  İnşallah iyi bir sezon geçiririz. En önemlisi kazasız belasız bir sezon olmasını dilerim ve başarı anlamında istediğimiz başarıyı yakalarız inşallah. Geçen sezon basit hatalardan dolayı  çıkamadığımız 1. Amatöre  bu sezon yaptığımız hataları da görerek,  artıya çevirerek başarıyı yakalamak istiyoruz. Geçtiğimiz sezona göre hemen hemen aynı kadromuz mevcut.  Bu kadromuza birkaç takviye yapacağız. Bazı bölgelerde sıkıntılarımız var sıkıntıyı gidermek için bu bölgelere takviye yapmamız gerekiyor. Yapılacak olan takviyelerle inşallah daha iyisinin olacağını düşünüyorum” dedi.

 

Kaynak: Zafer Kara

Bu haber 1799 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum