Bugun...


YÜKSEL EMİR YEREL BASINLA BULUŞTU
Milliyetçi Hareket Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Yüksel Emir, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı’nın yönetimini eleştirerek, Başkan Baltacı’nın 14 yıldır yaptıkları ve yapacağını söylediği hizmet ve projelerle Arnavutköy’lülere hikaye anlattığını söyledi.

facebook-paylas
Tarih: 16-11-2016 10:00
YÜKSEL EMİR YEREL BASINLA BULUŞTU
+ -

Arnavutköy’de faaliyet gösteren yerel basın temsilcileri ile Noorden Cafe’de düzenlenen kahvaltılı toplantı ile bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Yüksel Emir, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı’yı hizmet üretememekle eleştiren Yüksel Emir, “2009’dan beri sayın başkandan hikayeler dinliyoruz. Sayın başkanın geçtiğimiz günlerde basın mensupları ile bir araya geldiği toplantı sonrasındaki açıklamalarını okudum. Ne yazık ki masal anlatmış” dedi.

“ELEŞTİRİNİN ZAMANI ŞİMDİ DEĞİL”

Fırsat buldukça Arnavutköy’deki basın mensupları ile bir araya gelen MHP Arnavutköy İlçe Başkanı Yüksel Emir, basının doğruların yazılması ve halka ulaştırılması noktasında önemli bir görev üstlendiğini söylediği toplantıda Arnavutköy’e dair önemli açıklamalarda bulundu. 2002 yılından beri Arnavutköy’ü yöneten mevcut anlayışın yaptığı çalışmaları yeterli bulmadığını söyleyen Emir, zaman zaman eleştiride bulunduklarını ancak 15 Temmuz sürecinin yaralarının hala sarıldığı şu günlerde eleştiri yapmayı doğru bulmadıklarını da söyledi. Basın yolu ile birilerini eleştirmeyi doğru bulmadığını ifade eden Emir, “Ancak yüzlerine karşı söylediklerimizi burada da söylemekte bir sakınca görmüyorum. Geçtiğimiz günlerde sayın başkanın gazetelerdeki beyanatlarını okudum. Resmen masal anlatmış. 14 yıldır bu ilçeyi yönetiyor ancak yapılan işler ortada. Sadece belirli bir zümre mutlu ediliyor. Yani azınlıkta kalan bir mutlu kitleden bahsediyoruz” dedi.

KORKU İMPARATORLUĞU ARNAVUTKÖY’Ü DE SARMIŞ

Arnavutköy’de doğruları gören herkesin ne yazık ki konuşmaktan çekindiğini ifade eden Emir; “Ülke genelinde oluşturulmaya çalışılan korku imparatorluğu ne yazık ki Arnavutköy’de de etkisini gösteriyor. İnsanları, çalışanlar, esnaf görüyor ama konuşamıyor” dedi.

“HOBİ BAHÇESİ YAPACAĞINA SANAYİ SİTESİ YAP”

Arnavutköy’de 10 yıl önce de eğitim sorununu konuştuklarını söyleyen Emir, “Hala “0 yıl önceki meseleleri konuşuyorsak Arnavutköy’de bir şeyler ilerlemiyor demektir. Eğitimde hala sonuncuyuz, alt yapının bitmediği yerler var hala. Arnavutköy’de bir hareketlilik varsa eğer o da hükümetin yaptığı 3. Havalimanı projesinin etkisinde olan bir hareketliliktir. Bugün bakıyoruz Arnavutköy’ün çehresini değiştirecek vizyon projeler yok. Hobi bahçesi yapıyoruz, Arnavutköy’ün her yeri yeşil alan iken hobi bahçesi yapmak yerine küçük sanayicilerimize, oto sanayicilerimize bir yer yapsanız olmuyor muydu. Arnavutköy’ün kangren olmuş sorunlarına çözüm üretmek yerine hobi bahçeleri ile uğraşıyoruz. Zihniyet meselesi. Arnavutköy’ü yöneten zihniyet değişmedikçe Arnavutköy’de büyük değişimlerin yaşanmasını beklemek biraz hayal olacak” dedi.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ÜNER’E ÇAĞRI

Arnavutköy’e muhalefet partisi olarak bir şeyler katmanın gayreti içerisinde olduklarını da ifade eden Emir, “İktidar partisinin ilçe başkanı başta olmak üzere, terörün uzantısı partiler haricindeki tüm parti ilçe başkanlarına çağrımdır; gelin bir araya gelelim ve Arnavutköy için bizler de elimizi taşın altına koyalım” dedi.

2017’nin başlarında gerçekleşecek olan MHP İlçe Kongresi hakkında da konuşan Emir; “Görünen o ki yeni dönemde de ben ve ekibim bu görevi üstlenmeye talip olacağız” dedi.
Bu haber 1713 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI