Bugun...


Yeni meclis salonu DUA’larla açıldı
Arnavutköy Belediyesi Yeni Yönetim Merkezi’nin hizmete açılmasının ardından Arnavutköy Belediye Meclisi de yeni binada ki ilk toplantısını gerçekleştirdi.

facebook-paylas
Tarih: 02-10-2017 23:24
Yeni meclis salonu DUA’larla açıldı
+ -

Arnavutköy Belediyesi Yeni Yönetim Merkezi’nin hizmete açılmasının ardından Arnavutköy Belediye Meclisi de yeni binada ki ilk toplantısını gerçekleştirdi. Oldukça modern bir tasarımla meclis üyelerinin hizmetine sunulan Belediye Meclis Salonu’nda teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak son sistem uygulamalar da meclis üyelerinin kullanımına sunuldu.

Arnavutköy Belediyesi Ekim Ayı toplantılarının ilk birleşimi Arnavutköy Belediyesi Yeni Yönetim Merkezi’nde ki Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı’nın başkanlığında gerçekleşen toplantı okunan İstiklal Marşı’nın ardından dualarla açıldı. Toplantıya Ak Parti’li ve MHP’li meclis üyeleri tam kadro katıldı.

Yeni Meclis Toplantı Salonu’nda Arnavutköy’ün hayrına güzel kararlar alınması temennisinde bulunan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, “Nasıl ki yeni bir ev yaptığımızda, yeni bir iş kurduğumuzda titizlikle çalışıyor ve her detayı titizlikle uyguluyorsak bu yeni meclis salonumuzda da tüm gayretler takdire şayan olmuştur. Burada emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

“BALTACI’NIN İSMİ İLE MESEMMA BİR BİNA”

Meclis açılışı okunan İstiklal Marşı ve ardından yapılan Dualarla başladı. Toplantı öncesi gündem dışı söz alan MHP Grup sözcüsü Av. Muharrem Yaman, yeni Belediye Hizmet Binası’nın hayırlara vesile olmasını dilediği konuşmasında; “Yapılan hizmetten dolayı, böylesine güzel bir binayı Arnavutköy’e kazandırdığı için sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyor ve tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun. Sayın başkanımızın adıyla özdeşleşen bir hizmet olmuştur bu bina. Artık bu bina Sayın Ahmet Haşim Baltacı’nın ismi ile müsemma olacaktır” dedi.

Meclis Toplantısı gündemdeki maddelerin görüşülmek üzere ilgili komisyonlara havalesi ile sona ererken toplantı sonunda tüm meclis üyeleri yeni bina içerisinde fotoğraflar çekilerek ilk meclis toplantısını ölümsüzleştirdiler.
Bu haber 561 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI