Reklam
Bugun...

"secim-sonuclari" İLE İLGİLİ HABERLER

Ferit Fidan Belediye Meclisine aday
Siyasi kimliğinin yanısıra Arnavutköy’ün en eski esnaflarından olan, içerisinde bulunduğu çok sayıda sivil toplum kurulu..
GÖKHAN ULUÇ: 2019 ARNAVUTKÖY’DE MHP YILI OLACAK
Arnavutköy’deki gazetecilerle kahvaltılı bir toplantıda bir araya gelen Gökhan Uluç 2019’da gerçekleşecek olan yerel seç..
MHP Arnavutköy İlçe Başkanlığına Gökhan Uluç Atandı
2019 Yerel Seçimler öncesi Arnavutköy Belediye Başkan Adaylığı için Milliyetçi Hareket Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığ..
YÜKSEL EMİR GÖREVİ BIRAKTI
2019 Yerel Seçimler öncesi Arnavutköy Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkan aday adayı olan İlçe Başkanı Yükse..
MHP’de ilk başvuru Yüksel Emir’den geldi !
Milliyetçi Hareket Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Yüksel Emir 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi MHP..
Yüksel Emir: “24 Haziran’ın kazananı Milliyetçi Hareket Partisi oldu”
Milliyetçi Hareket Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Yüksel Emir, 24 Haziran seçim sonuçlarını HaberAktivite Gazetesi Gene..
İŞTE ARNAVUTKÖY SONUÇLARI
Arnavutköy’de sandıkların yüzde 100’ü açıldı. Toplam 471 sandıkta 148 bin 865 kişi oy kullandı. Seçimlere katılımın yüzd..
“Siyasette vefa böyle mi işliyor ?”
Önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek olan Ak Parti Arnavutköy İlçe Kongresi öncesinde genel merkez tarafından aday göster..
Ak Partili Vekil adayları Arnavutköy’de
7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için partiler ve adayları saha çalışmalarına başladılar. Arnavutkö..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti'nin Arnavutköy Belediye Başkan Adayı sizce kim olmalı ?


YUKARI