Bugun...


Dağ'ın makam aracı oğlunun tahsisinde !
Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ hakkında başlatıldığı iddia edilen soruşturma kapsamında bir iddia var ki, oldukça çok konuşulacağa benziyor.

facebook-paylas
Tarih: 24-10-2017 10:30
Dağ'ın makam aracı oğlunun tahsisinde !
+ -

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ hakkında başlatıldığı iddia edilen soruşturma kapsamında bir iddia var ki, oldukça çok konuşulacağa benziyor. Devletin kendisine tahsis ettiği makam aracı ve özel şoförü ile her gün evine gidip gelen Mehmet Dağ’ın, bununla da yetinmeyip oğlunu da aynı araç ve şoför nezaretinde Haraççı’da bulunan bir okula götürüp getirdiği iddia edildi.  İddiaların kamera görüntüleri ile de tespit edildiği Mehmet Dağ’ın bu tutumu Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan tüm personelce bilindiği ve bu rahatsızlığın üst makamlara iletildiği iddia edildi.

KAMERALAR ANBEAN KAYDETTİ

Devletin görev başında kullanımı için kendisine tahsis ettiği makam aracı ve şoförünü oğlunun da tahsisine sunan Arnavutköy Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ hakkında elde edilen görüntülerin de soruşturma dosyasına dahil edildiği ve devletin resmi aracının kendi ailesinin hizmetine ne kadar süre tahsis edildiği, hangi aralıklarla oğlunu okula götürüp getirdiği sorulacağı iddia edildi.

ÇAKAR KULLANMAK VATANDAŞA YASAK, MÜDÜRE SERBEST

Kendisine tahsis edilen makam aracı ile her gün evine gidip gelen Milli Eğitim Müdürü Dağ’ın aracında aynı zamanda kullanımı yasak olan ve çakar diye tabir edilen uyarı cihazının da bulunduğu iddialar arasında. Sadece görev başında bulunan sağlık ve emniyet ekiplerinin görev kağıtlarını ibraz etmek kaydıyla kullanabildikleri çakar ve ışıklı uyarı sistemlerini kullandığı iddia edilen Dağ’ın iddialara ne cevap vereceği ise merak konusu.
Bu haber 5701 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI