Bugun...


Auto Zelal’den görkemli açılış
Gayrimenkul sektöründeki başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Zelal Gayrimenkul firması, otomotiv sektöründe de Arnavutköy’ün önde gelen isimleri arasına girmek için ilk adımı attı. Nazım ve Naim Aslan kardeşlerin Auto Zelal ismi ile kurdukları otomotiv firması çok sayıda davetlinin katıldığı açılış programı ile Arnavutköylülerin hizmetine açıldı.

facebook-paylas
Tarih: 12-04-2017 12:27
Auto Zelal’den görkemli açılış
+ -

Birbirinden farklı, her bütçeye uygun lüks ve orta sınıf tüm araçların bulunabildiği Auto Zelal’in Arnavutköy’deki ofis açılışını Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Kemal Aygenli gerçekleştirdi. Açılışa Aygenli’nin yanı sıra KAIDER Başkanı Çetin Çelebi, Erzurumlular Derneği Onursal Başkanı Turgut Altınkaynak ve Arnavutköy’den çok sayıda esnaf ve iş adamı katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Kemal Aygenli, Arnavutköy’ün hızla gelişip değiştiğine vurgu yaptı. Gelişen Arnavutköy’de yeni işletmeler ve farklı sektörlerde önemli atılımlar yapıldığını hatırlatan Aygenli, her yeni açılan müessese ve işletmenin Arnavutköy’ün marka değerini yükselttiğini söyledi.

Auto Zelal’in açılışına katılan tüm misafirlerine hitaben bir teşekkür konuşması yapan Nazım Aslan da Arnavutköy’de uzun yıllardır ticaret yaptıklarını ve gayrimenkuldeki başarılarını Otomotiv sektörü ile taçlandırmak istediklerini söyledi.

Kesilen kurban ve edilen duaların ardından Auto Zelal’in açılış kurdelesi kesildi. Açılışın ardından davetlilere ikramlar yapıldı.

Açılış sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Auto Zelal işletmecisi Naim Aslan, Arnavutköy’de her bütçeye uygun garantili araç satışı yapacaklarına vurgu yaparak; “Bizler Arnavutköy’de uzun yıllardır ticaretle uğraşan bir kuruluş olarak özellikle marka değeri hızla artan Arnavutköy’ümüzde güzel işler yapma gayreti içindeyiz” dedi.

Gayrimenkul sektöründe de Arnavutköy’de faaliyet gösteren Auto Zelal’de her marka ve modelden temiz, güvenilir ve garantili araçların satışının yapılacağına da dikkat çeken Naim Aslan, “Sektörde güven çok önemli. Bizler Arnavutköy’deki dostlarımıza sadece araç satmıyor, aynı zamanda güvenilir bir hizmet sunuyoruz” dedi.

 

Auto Zelal Adres: Merkez Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 23 Arnavutköy / İstanbul

Gsm: 0 533 435 68 30  E-Mail: zelalgymm@gmail.com 
Bu haber 1471 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI